Повернення та обмін

На усі товари, придбані у інтернет-магазині candys.com.ua, діє гарантія якості від виробника.

У випадку необхідності ви можете здійснити обмін або повернення товару, придбаного у інтернет-магазині candys.com.ua, не пізніше 14-ти календарних днівз моменту його отримання (у відповідності із Законом Украіни «Про захист прав споживачів» від 12.05.1991 №1023-XII).

Повернути або здійснити обмін товару можна впродовж терміну, встановленого Законом Украіни Про захист прав споживачів”. Для цього достатньо зв’язатися з менеджером, зателефонувавши на гарячу лінію. Ви отримаєте вичерпну інформацію стосовно того, як ви можете зробити оформити повернення товару.  Вы получите исчерпывающий ответ о том, как вы можете сделать возврат товара.

Обов’язкові умови повернення товару:

Повернення або обмін товару можливо здійснити лише у разі наявності документа, який підтверджує факт здійснення покупки та оплати, збереження товарного вигляду товару (упаковка, бірки) та збереження його споживчих властивостей (не був у експлуатаціі, не використовувався).

Повернення коштів відбувається після отримання та огляду товару відділом рекламаціі.

У разі виявлення факту експлуатаціі товару (намагання клієнта повернути товар після “прокату”) з клієнта утримується сума у розмірі 15% від вартості товару за кожен день експлуатаціі, а також вартість доставки та хімчистки.

Якщо вам необхідно повернути товар або здійснити обмін – ви можете зв’язатися з нашими менеджерами за номером телефону, вказаним на сайті. Ви отримаєте усю необхідну інформацію стосовно деталей та процедури оформлення повернення.

Якщо у вас залишились питання стосовно гарантій або повернення, ви завжди можете зв’язатися з нами. 

email: [email protected]